• Nasza szkoła

•                                                                                                                  Drogi Rodzicu!

Twoje dziecko jest najważniejsze.

Szkoła Podstawowa Nr 2 jest placówką niewielką,dobrze wyposażoną, w której uczy się około 400 uczniów. Kadra nauczycielska wysoko wykwalifikowana – 26 nauczycieli dyplomowanych.

Tradycją naszej szkoły są organizowane od 10 lat Festiwale Sztuki z okazji Dnia Dziecka oraz Jesienna Uczta, którą przygotowują rodzice mieszkańcom Biskupca już od 8 lat.

Zapewniamy:

-wysokie wyniki w nauce

-szybki, nowoczesny dostęp do informacji o dziecku poprzez internetowy dziennik elektroniczny, którym posługujemy się już od 2 lat ( rodzice i uczniowie mają stały dostęp do komputera również w szkole)

-zajęcia ze specjalistą dla dzieci z dysfunkcjami

-zajęcia logopedyczne

- opiekę świetlicową od 6.30 ( dowozy do szkoły, możliwość dojazdu na ul. Ludową, obiady)

- zajęcia w oddziale przedszkolnym od godz.8.00 do 13.00 ( dwie sale: dydaktyczna i sportowa, duża szatnia)

-zajęcia socjoterapeutyczne ( dla dzieci z trudnościami)

- zajęcia gimnastyki korekcyjnej

Oferujemy bogaty wybór zajęć pozalekcyjnych

-koła przedmiotowe rozszerzające wiedzę dziecka

-język angielski

-język rosyjski

-koło teatralne

-szkoła tańca

-nauka gry na gitarze

-chór

-szachy

-aikido

-koło dziennikarskie

-zajęcia sportowe

- zajęcia kulinarne

-zajęcia taneczne

• regularne wyjazdy na basen - raz w tygodniu, z nauką pływania

Więcej informacji możecie państwo znaleźć na stronie internetowej szkoły- /www.sp2biskupiec.edupage.org/.

Zapraszamy do obejrzenia albumu fotograficznego szkoły.