Nawigacja

Sukcesy

Sukcesy 2016/2017

Oliwia Ciechacka zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej w kategorii Soliści 11 - 13 lat.

yes

Zespół teatralny "Debiut" ze spektaklem pt. „Bazyliszek” w I Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym w Lidzbarku Welskim zajął II miejsce w kategorii zespoły dziecięce.  Wystąpili: B. Nosek, A. Nikitiuk, O. Sieruta, J. Kubat, A. Aszkiełowicz, M. Kubarewicz, O. Ciechacka, J. Rogucka, W. Nikitiuk, K. Chyczewska, O. Zaremba.

Wyróżnienie w kategorii zespołów młodzieżowych otrzymali gimnazjaliści (nasi absolwenci) "Gimbaza z 2" za przedstawienie „Z prochu i żebra”. Zespół wystąpił w składzie: A. Łokuciejewska, P.Janicki , R. Maślankowski, I. Żabinska, Z. Didjurgeit, M. Szal, P. Wójcicki, O. Brzozowska. Reżyserią, scenografią i kostiumami zajęły się opiekunki koła teatralnego z SP2 Panie Grażyna Wojczuk i Bożena Pawłowska.

yes

W VIII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Biskupcu I miejsce w kategorii 0 – II zajął Kajetan Szczypiński (opiekun p. A. Kozłowska), a wyróżnienie w tej samej kategorii Julia Gutowska (opiekun p. E. Kluczenko). W kategorii klas III – IV wyróżnienie otrzymała Lenka Dymkowska (opiekun p. E. Kluczenko)W kategorii klas V -VI Oliwia Ciechacka zajęła III miejsce (opiekunowie p. A. K. Ciechaccy).

yes

Oliwia Ciechacka zajęła I miejsce w Międzywojewódzkim Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Nowym Mieście Lubawskim.

yes

W zawodach jeździeckich w Dercu Julia Rogucka zajęła I miejsce w kategorii „Gonitwa za lisem”, a Izabela Kardas uplasowała się na pierwszej pozycji w jeździe przez tor przeszkód na czas.

yes

Oliwia Ciechacka zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych w V Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej " Jeszcze Polska nie zginęła" w Mońkach.

yes

W V edycji ogólnopolskiego Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży DEBIUT 2016 w Siedlacach, Oliwia Ciechacka zajęła III miejsce.

yes

W IV Olsztyńskim Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej Oliwia Ciechacka w kategorii 10 – 12 lat zdobyła Grand Prix, a Kajetan Szczypiński w kategorii klas 1 -3 otrzymał wyróżnienie.

yes

Wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu plastycznego "Bezpieczny i widoczny na drodze" otrzymała Michalina Turkoć.

yes

W VII Mikołajkowym Turnieju Unihokeja w Czerwonce w kategorii klas 4 drużyna w składzie Dominik Soliwoda, Michał Królicki, Iga Czarnocka, Kornelia Dudziec, Ala Cygarowska i Daria Mikołajczak zajęła II miejsce. W kategorii klas V reprezentacja szkoły zajęła III miejsce. Drużuna wystąpiła w składzie: Jakub Godzina, Kornelia Chyczewska, Izabela Kardas, Oliwier Dawidczyk, Olga Sieruta, Aleksander Brunkal.

 

yes

Wyróżnienie na Przeglądzie Grup Kolędujących w Barczewie otrzymała grupa w składzie: Zuzia Szot, Kornelia Szulc, Natalia Szeremiota, Madzia Skaradzińska, Martyna Banach, Zuzia Garbal, Karina Steffen, Grzegprz Adamski, Weronika Kulesz, Gabrysia Zabielska, Wiktoria Duba, Ewa Brzostek, Dominik Wichrow, Kajtek Szczypiński, Hubert Dutkowski. Scenariusz i reżyseria- U. Radomska i A. Didjurgeit.

yes

Na Konkursie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w Biskupcu w kategorii klas 1-3 III miejsce zajęła Lenka Dymkowska, a w kategorii klas 4-6 I miejsce – Marysia Kubarewicz.

yes

Na gali Sukcesy 2016, w czasie której zostali uhonorowani najlepsi mieszkańcy Biskupca, nasi uczniowie i nauczyciele zostali docenieni za swoje osiągnięcia. W kategorii Kultura Oliwia Ciechacka otrzymała Złoty Sukces, a do Zespołu Teatralnego „Debiut” (J. Kubat,O. Sieruta, M. Kubarewicz. O. Aszkiełowicz, B. Nosek, W. Nikitiuk, J. Rogucka, O.Zaremba , K. Chyczewska, O. Ciechacka, A. Nikitiuk) i Pań Bożeny Pawłowskiej i Grażyny Wojczuk powędrował Brązowy Sukces. W tej samej kategorii następujący uczniowie: Aleksandra Aszkiełowicz, Dawid Ładziński, Bartosz Nosek, Amelia Pawłowska, Karol Pawłowski, Michalina Turkoć oraz nauczyciele Panie: Ewa Gąsiorowska, Romualda Harhaj, Elżbieta Pakoca, Bożena Pawłowska, Urszula Radomska, Grażyna Wojczuk otrzymali wyróżnienia. W kategorii Promocja wyróżnienia otrzymały Panie Elżbieta Rutkowska oraz Grażyna Wojczuk.

yes

Bartosz Nosek został LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii. Ucznia przygotowała p. Bożena Pawłowska.

yes

Oliwia Ciechacka została wyróżniona w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku.

yes

Na II Gali Sportu uhonorowano najlepszych sportowców 2016roku. W kategorii Sportowiec (szkoły podstawowe) wyróżnienia otrzymali: Lena Dymkowska i Kornelia Dudziec (dziewczęta trenują pod okiem Pani Marzanny Dudzińskiej) oraz drużyna dziewcząt w składzie: Kornelia Dudziec, Iga Czarnocka, Kamila Ożańska, Julia Krzyżanek, Weronika Łukowiec, Weronika Łukowiec, Natalia Szeremiota, Kornelia Szulc, Daria Mikołajczak.  Ich opiekunem jest Pan Sławomir Dudziec. III miejsce w kategorii Trener zajął Pan Andrzej Garbino.

yes

Wyróżnienie w konkursie pt. „Palma wielkanocna 2017” zorganizowanym przez Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu. otrzymała Julia Wróbel.

yes

Julia Kosuda została laureatką POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO „O bezpieczeństwie pamiętamy i wierszyki układamy”.  Uczennicę przygotowała pani Sylwia Łukasik.

yes

W I Gminnym Konkursie Plastycznym „Leśni przyjaciele" zorganizowany przez Zespół Szkół w Węgoju III miejsce w kat klas I-III zajął Michał Tessmer.  Wyróżnienie otrzymał Kuba Olender.

yes

W XIV Festiwalu Ekologicznym „Czysty Powiat” na podium stanęło dwoje uczestników Konkursu Fotograficznego „Zaczarowany las”:

 I miejsce – Marysia Kubarewicz z kl. V d  

II miejsce Marek Kaliszuk z kl. IV b

yes

 

W V Powiatowym Konkursie  Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament” Oliwia Ciechacka zajęła I miejsce (opiekun P. Sylwia Rohde – Brzozowska).

yes

W I Międzynarodowym i III Ogólnopolskim Konkursie Literackim „HUBAL” wyróżnienie otrzymała Zuzanna Garbal za „List Hubala do córki”, opiekun Pani Urszula Radomska oraz Katarzyna Melkau zaKartkę z pamiętnikaopiekun Pani Grażyna Wojczuk.

yes

Katarzyna Melkau zdobyła wyróżnienie w kategorii malarstwo w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach 2017”. Tematem tegorocznej edycji był „Świat wielkich i małych kotów”. Na konkurs nadesłano 2591 prac.

yes

W miejsko – gminnych eliminacjach XXXV  Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie z Poezją” Piotr Harten wywalczył  I miejsce, a  Juliette Kubat  zdobyła III miejsce w kategorii klas IV-IV.

yes

Oliwia Ciechacka w II Dziecięco - Młodzieżowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Kruszwicy zdobyła najwyższą nagrodę  - ZŁOTĄ NUTĘ!

yes

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im.mjr.H.Dobrzańskiego pseud."Hubal" w Biskupcu ul.Mickiewicza 8
    UL.MICKIEWICZA 8
    11-300 BISKUPIEC
  • 89 715 25 49

Galeria zdjęć