Nawigacja

Sukcesy

Sukcesy 2011/2012

I miejsce w Biegach Przełajowych Rasząg 2011 w kategorii dziewcząt klas IV zajęła Katarzyna Rybkiewicz z kl. IVa.

 

II miejsce w Biegach Przełajowych Rasząg 2011 w kategorii chłopców klas IV zajął Marcel Lachowicz z kl. IVa.

 

III miejsce w Biegach Przełajowych Rasząg 2011 w kategorii dziewcząt klas VI zajęła Anna Włodkowska z klasy VIb.

 

Nasza szkoła zajęła I miejsce w Klasyfikacji Szkół Miasta i Gminy Biskupiec oraz  III miejsce w Klasyfikacji Generalnej Biegów Przełajowych Rasząg 2011.

 

II miejsce dziewczat klas IV w I etapie eliminacji wojewódzkich w kategorii dziewcząt rocznik 2000/2001 w II edycji turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

 

 

 

 Andrzej Patalon, uczeń klasy 6c został laureatem WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Tym samym Andrzej jest zwolniony ze sprawdzianu po szóstej klasie szkoły podstawowej. Opiekunem ucznia jest p. Ela Rutkowska.

 

 

Pod koniec lutego w Gimnazjum nr 1 w Biskupcu odbył się miejsko - gminny OTWARTY KONKURS ORTOGRAFICZNY,  w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. W kategorii szkół podstawowych zajęli czołowe miejsca:

I miejsce - Karolina Duda, klasa 4b

II miejsce - Magdalena Wasilewska, klasa 6a

III miejsce - Mikołaj Marcinkowski, klasa 6c.

Opiekunowie- p. Grażyna Wojczuk, p. Urszula Radomska

 

W eliminacja powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  drużyna z naszej szkoły w składzie Mikołaj Marcinkowski, Piotr Królicki, Paweł Jakubczyk, Szymon Chudzik zajęła I miejsce.

Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Piotr Królicki.

Uczniów przygotowała p. Barbara Bobińska.

 

Drużyna z klasy sportowej zajęła  V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych uczniów klas IV.

Skład drużyny:  W.Zielińska, N.Jaśkiewicz, K.Rosa, Z.Witkowska, K.Rybkiewicz, A.Kochański, T.Piskorski, K.Królicki, T. Pakoca, M.Lachowicz.

Opiekun A. Garbino.

 

Dziewczęta z klasy sportowej zajęły I miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów Powiatu Olsztyńskiego w Piłce Nożnej w kategorii Dziewcząt rocznik 2001 i młodsi.

Skład drużyny:

W. Miączyńska

K. Kunka

N. Jaśkiewicz

W. Zielińska

Z. Witkowska

K. Rosa

K. Rybkiewicz

 

Opiekunem jest p. Andrzej Garbino.

 

6 maja 2012r. w Elblągu odbyły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Drużyna z naszej szkoły w składzie Mikołaj Marcinkowski, Piotr Królicki, Paweł Jakubczyk została finalistami tego turnieju.

Gratulujemy uczniom, tym bardziej, że znaleźli się w ścisłej czołowce najlepszych zawodników Turnieju, który w tym roku swoim zasięgiem objął około 25 tysięcy uczniów. 

Uczniów do turnieju przygotowała p. Barbara Bobińska.

 

Dnia 15 maja 2012 r. odbył się finał wojewódzki w piłce nożnej  "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarka". Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas III, które zajęły II miejsce zdobywając srebrne medale. 

 W trakcie finału dziewczęta złożyły podpis na fladze naszych zachodnich sąsiadów - jest to istotne ponieważ ta flaga zostanie oficjalnie podarowana reprezentacji Niemiec przed Euro 2012r. Widnieją tam nasze podpisy i to, że jesteśmy z SP2 Biskupiec...

W ten sposób nasza szkoła uczestniczy w Euro:)

Szkołę reprezentowały:

 • K. Wysmulska
 • K. Rokita
 • J. Stemplewska
 • K. Wojciechowska
 • A. Król
 • J. Olencka
 • K. Suchowiecka
 • K. Jaśkiewicz
 • W. Kisiel
 • A. Figura

Opiekunem uczennic jest Pan Sławomir Dudziec.

 

 

17 maja 2012r. w rejonowym przeglądzie teatrów szkolnych "O Laur Złotej Rybki" grupa teatralna zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

 

Z udziałem ekip z Rumunii, Węgier, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Rosji i Polski odbyły się dnia 5 czerwca 2012r. III MIĘDZYNARODOWE BIEGI GRUNWALDZKIE organizowane przez Warmińsko -  Mazurski Szkolny Związek Sportowy pod patronatem Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły i zajęli następujące miejsca w kategorii dziewcząt rocznik 2001:

II MIEJSCE   - KATARZYNA RYBKIEWICZ.

VI MIEJSCE  - NATALIA JAŚKIEWICZ

VIII MIEJSCE – ZUZANNA WITKOWSKA

X MIEJSCE – WIKTORIA ZIELIŃSKA

 

W kategorii  chłopców rocznik 2001:

II MIEJSCE  zajął  MARCEL LACHOWICZ

 

Wszyscy zawodnicy są uczniami klasy sportowej (4 a).

Opiekun – p. Andrzej Garbino

 

SERDECZNIE GRATULACJE!!!

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 2 im.mjr.H.Dobrzańskiego pseud."Hubal" w Biskupcu ul.Mickiewicza 8
  UL.MICKIEWICZA 8
  11-300 BISKUPIEC
 • 89 715 25 49

Galeria zdjęć