Nawigacja

Zajęcia dodatkowe

Nagłówek

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7.15 – 8.00

Koło j. niemieckiego – s.26
M.Szczyglak

Z. indywidualne – s.27

G.Wojczuk

Rewalidacja indywidualna  – s.18
I.Chyczewska s.18
Z. indywidualne  – s.27

G.Wojczuk

 

 

 

8.00 - 8.45






1 lekcja

ZDW Matematyka kl.8 – B2
R.Harhaj B2

Koło teatralne  -30
U.Radomska

ZDW Matematyka kl.8 – s.18
R.Harhaj B2
Rewalidacja indywidualna  s.27
G.Wojczuk

ZDW Matematyka kl.8 - 3
R.Harhaj B2

ZDW J.polski kl.8 - 30
U.Radomska
Rewalidacja (A.P.8c)-pok.naucz.

I.Stankiewicz

Rewalidacja (D.M.6c) - s.19

I.Chyczewska

 

ZDW J.polski kl.8
U.Radomska

Rewalidacja (K.J.8d) – B2
I.Stankiewicz

 

11.45 – 12.30

 

 

 

 

 

 

5 lekcja

ZDW 2a –s.22

E.Gąsiorowska

Z.artystyczne 1a – B4
M.Iljasiuk
Z. indywidualne – s.19

E.Pakoca

Rewalidacja ind. – s.2
I.Chyczewska
ZKK 3b – s.2
D.Garbino
Integracja sensoryczna
A.Kozłowska
Z.z surdopedagogiem -19
M.Pawłowska
ZKK 1ab – B3
I.Orzechowska

ZKK 3a - s.2
D.Garbino

Z. indywidualne  – B4

E.Pakoca

Z. artystyczne kl.1-3 – s.20
A.Mikołajczak
Rewalidacja ind. (T.S.3a) – s.22
I.Chyczewska

Z.z surdopedagogiem (W.G. 1a) -19
M.Pawłowska
Gimnastyka korekcyjna
I.Orzechowska

ZKK 3b – s.2
D.Garbino
ZDW 3a – s.20

D.Didjurgeit
Z. z surdopedagogiem (B.G. 1b) -19
M.Pawłowska

ZDW 2b – s.22
E.Gąsiorowska
Indywidualne ZKK (K.D.1a) – B3
I.Orzechowska

Z.indywidualne (T.S.3a) – s.20

ZDW 3a

D.Didjurgeit

Socjoterapia 3a
S.Dudziec

ZDW Matematyka 5b – s.3
M.Knap
Z.z surdopedagogiem (W.G. 1a) -19
M.Pawłowska

ZKK 3a – s.2
D.Garbino

ZDW 3b – pok. nauczycielski
D.Didjurgeit

12.45 – 13.30












6 lekcja

ZKK6c s.24
A.Didjurgeit

Robotyka – s.9
J.Kruk

Z.Indywidualne  – s.20
D.Didjurgeit

T.Behawioralna s.B4
E.Pakoca

ZDW J.polski 5b - 30
U.Radomska

Z.artystyczne -  świetlica
I.Stankiewicz

Socjoterapia 5a, 6a
S.Dudziec
ZDW J.polski 6ac – s.22
E.Januszko
T.Behawioralna (T.R.5c) s.B4
E.Pakoca

Integracja sensoryczna (F.B.”0”)
A.Kozłowska
ZDW Matematyka 6c
A.Steffen
ZKK 5a – B3
I.Orzechowska

ZDW J.polski 4a – s.27
G.Wojczuk
Szachy  - s.20
J.Kruk

Z.indywidualne (T.S.3a) – s.20
D.Didjurgeit

Rewalidacja indywidualna (P.G.4a) s.B4
E.Pakoca

Z.z surdopedagogiem (A.G. 4a) -19
M.Pawłowska
Gimnastyka korekcyjna
I.Orzechowska

ZDW Matematyka 4a - 18
R.Harhaj

Socjoterapia 5c
S.Dudziec

T.Behawioralna (T.R.5c) s. B4
E.Pakoca

Z.artystyczne 4 – 8 s.22
A.Mikołajczak
Z.z surdopedagogiem (A.M.6b) -19
M.Pawłowska
Integracja sensoryczna (J.G.2b)
A.Kozłowska
ZDW Matematyka 6ab s.3
A.Steffen

Rewalidacja indywidualna (P.G.4a) s.B4
E.Pakoca

Z.artystyczne -  świetlica
I.Stankiewicz

Z.z surdopedagogiem (K.T.6b) – s.19
M.Pawłowska
ZKK 5b – B3
I.Orzechowska

13.40 -14.25








7 lekcja

Robotyka –s.27
J.Kruk
Integracja sensoryczna
D.Didjurgeit
Socjoterapia 6b7b
S. Dudziec
Z.indywidualne  - 30
U.Radomska
ZDW J.polski 6b s.16
B.Głowacka
ZKK 6a – B3
I.Orzechowska

Integracja sensoryczna (O.Ch.5b)
A.Kozłowska
ZKK 5c – B3
I.Orzechowska

Integracja sensoryczna (O.R.3a)
D.Didjurgeit
ZDW J.polski 5ac – s.15
E.Januszko
Rewalidacja indywidualna (J.K.5b) – s.B4
E.Pakoca
Rewalidacja indywidualna (P.J.3b) – s.B4
I.Chyczewska

ZDW Matematyka 6c s.3
A.Steffen
Integracja sensoryczna (K.Dz. 1b)
D.Didjurgeit
Integracja sensoryczna (P.J.3b)
A.Kozłowska
ZKK 4a – B3
I.Orzechowska

Rewalidacja indywidualna (J.K.5b) s.B4
E.Pakoca
ZDW Matematyka 5a s.12
K.Ciemińska

14.30 – 15.15






8 lekcja

Integracja sensoryczna
D.Didjurgeit

 

 

 

 

Integracja sensoryczna (P.K.8a)
A.Kozłowska
Corrida Ortograficzna 8d - s.15
A.Kubarewicz
Kółko religijne s.31
B.Pawłowska
ZDW J.polski 7ab – s.15
E.Januszko

Integracja sensoryczna (T.S.3a)
D.Didjurgeit
Z.sportowe – gr.starsza
S.Dudziec

Integracja sensoryczna (M.P.1b)
D.Didjurgeit
Integracja sensoryczna (D.W.3b)
A.Kozłowska
Z. sportowe gr.młodsza
S.Dudziec
ZDW Matematyka 7ab
M.Knap

Kółko matematyczne – s.3
A.Steffen

16.30 – 17.30

Lekkoatletyka
A.Garbino

 

 

Lekkoatletyka (15.00 – 16.30)
Piłka Siatkowa (16.30 – 17.30)
 A.Garbino

 

 

 

Sobota: 10.00 – 11.00 – LA A.Garbino
 10 – 11.30 – Dodatkowa matematyka, K. Ciemińska

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im.mjr.H.Dobrzańskiego pseud."Hubal" w Biskupcu ul.Mickiewicza 8
    UL.MICKIEWICZA 8
    11-300 BISKUPIEC
  • 89 715 25 49

Galeria zdjęć