Nawigacja

Sukcesy

Sukcesy 2018/2019

Sukcesy uczniów rok szkolny 2018/19

Wiktor Świder - I miejsce na Międzynarodowym Memoriale im. Stanisława Kirpszy w Sokółce;  I miejsce na XIII Międzynarodowym Kryterium im. Józefa Gościło w Dąbrowie Białostockiej; I miejsce na I Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim w Napiwodzie; III miejsce w Wyścigu Australijskim "O Puchar Burmistrza Biskupca"; II miejsce na XVI Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Miłki w kat. "Żak" oraz II miejsce w kat. "Szkółki kolarskie", III miejsce na Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w wyścigu Szkółek Kolarskich na Rowerach Górskich o Puchar Wójta Gminy Stare Juchy; Wyróżnienie na Gali Sportu w Biskupcu w kategorii Sportowiec U -14; III miejsce na XXIV Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup; III miejsce w IV Ogólnopolskim Kolarskim Wyścigu Szosowym z Okazji Święta 3 Maja, Mońki 2019; Statuetka za wybitne osiągnięcia w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym w roku 2018 na V Gali Sportu Powiatu Olsztyńskiego. Uczeń trenuje w klubie kolarskim "Warmia" Biskupiec.

Michał Królicki – IV miejsce na Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w wyścigu Szkółek Kolarskich na Rowerach Górskich o Puchar Wójta Gminy Stare Juchy; wyróżnienie na Gali Sportu w Biskupcu w kategorii Sportowiec U -14; VI miejsce na XXIV Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup. Uczeń trenuje w klubie kolarskim "Warmia" Biskupiec.

Piotr Giedziun – I miejsce na Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w wyścigu Szkółek Kolarskich na Rowerach Górskich o Puchar Wójta Gminy Stare Juchy; V miejsce na XXIV Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup; IV miejsce w IV Ogólnopolskim Kolarskim Wyścigu Szosowym z Okazji Święta 3 Maja, Mońki 2019. Uczeń trenuje w klubie kolarskim "Warmia" Biskupiec.

Maria Garbino – I miejsce w Warmińskich Biegach Przełajowych w Droszewie, Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Związku LA w biegu na 1000m - I miejsce, Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy – II miejsce; Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych WMZLZS w Pasłęku – III miejsce; Indywidualne Mistrzostwa Województwa w LA WM SZS w biegu na 600m -  II miejsce; Mistrzostwa Województwa w Grunwaldzkich Biegach Przełajowych 800m – II miejsce;  Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych, kat. rocznik 2006/7 - II miejsce; III miejsce na Gali Sportu w Biskupcu w kategorii Sportowiec U -14; (opiekun: A. Garbino); wyróżnienie w III Międzynarodowym V Ogólnopolskim Konkurs Literacki "Hubal" w kategorii  klas IV – VI Proza, (opiekun: E. Januszko)

Kornelia Dudziec - III miejsce w Warmińskich Biegach Przełajowych w Droszewie. Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy– III miejsce; Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych, kat. rocznik 2006/7 -VI miejsce;  II miejsce w biegu na 600 m. na Mityngu zorganizowanym z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja;  I miejsce w Biegu Bartów; I miejsce na Mistrzostwach Województwa LZS w biegu na 600m – Lubawa, I miejsce (opiekun: S. Dudziec)

Aleksandra Aszkiełowicz – Stypendium Artystyczne Burmistrza Miasta Biskupiec; II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno -  Fotograficznym „Ziemia sercu bliska – moja mała Ojczyzna”; Laureatka VIII edycji Ogólnopolskiego Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla klas VII, VIII i III klasy gimnazjum (opiekun: G. Wojczuk); Wyróżnienie w III Międzynarodowym V Ogólnopolskim Konkurs Literacki "Hubal" w kategorii  klas VII – VIII i gimnazjum Proza (opiekun: U. Radomska).

II miejsce w  Wielkim Teście 100 lat Niepodległości – drużyna w składzie Krystian Banach, Kordian Pinkowski, Oliwia Głoskowska, Oliwia Ciechacka, Małgosia Niczewska.

Oliwia Ciechacka wyróżnienie w VII Ogólnopolskim konkursie dla Dzieci i Młodzieży "DEBIUT 2018" w Siedlcach;  II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Patriotycznej "Niepodległa (…) kiedy my żyjemy- ku czci porucznika Jerzego Pieszkańskiego" w Lubaniu; VI Olsztyński Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej dla Dzieci i Młodzieży w kategorii soliści - dzieci  starsze – I miejsce; I miejsce na  V Ogólnopolski Festiwalu  Twórczości Jacka Kaczmarskiego; I miejsce w V Gminnym Konkursie Matematycznym Pitagoras (opiekun: R. Harhaj); Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Języka Polskiego (opiekun: G. Wojczuk),

X Międzyszkolny Konkursie Piosenki Patriotycznej w Szkole Podstawowej Nr 3 w Biskupcu. Kajetan Szczypiński, Lena Dymkowska – wyróżnienie, Maria Kubarewicz - II miejsce, Oliwia Ciechacka – wyróżnienie, duet: Weronika Kisiel i Oliwia Głoskowska - III miejsce. (opiekun: A. Mikołajczak)

Konkurs fotograficzny  „OJCZYSTE KRAJOBRAZY NA FOTOGRAFII”: I miejsce -Sandra Dąbrowska, wyróżnienie:  Gabriela Zabielska. (opiekun: J.Kaliszuk)

Nikola Smułek - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na 100 lecie Odzyskania Niepodległości organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej i Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie; II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Fotograficznym „Ziemia sercu bliska – moja mała Ojczyzna”; VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży do lat 16 pt. „WOLNOŚĆ JEST W NAS! DUMNI ZE SWOJEJ NIEPODLEGŁEJ!” pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – I miejsce; Stypendium naukowe Burmistrza Miasta Biskupiec; I miejsce w województwie  w konkursie plastycznym ,,Katyń -Pamiętamy” zorganizowanym przez Delegaturę IPN w Olsztynie, Kuratorium Oświaty w Olsztynie, Stowarzyszenie Rodzina Katyńska i Przedszkole Miejskie nr 37 w Olsztynie; I miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie Plastycznym „Biskupiec – Kartka Pocztowa”,  (opiekun: G. Wojczuk); II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament, Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego (opiekun: M. Pawłowska),

Marian Opęchowski -  I miejsce w Wyścigu Przełajowym o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek z okazji Odzyskania Niepodległości; I miejsce w maratonie Northtec MTB Zimą w kategorii FMJ; II miejsce w maratonie Northtec Mtb Zimą w kategorii FMJ; II miejsce w Maratonie Northtec MTB Zimą w kategorii FMJ; I miejsce w Milko Mazury MTB Etap 3 Giżycko - Bitwa o Twierdzę Boyen;

Izabela Kardas – II miejsce w zawodach skokowych: Otwarty Puchar Warmii i Mazur w kat. Kuce ,,Pierwszy Krok" Grupa Kuce Mini

Malwina Paszkowska - Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego (opiekun: M. Pawłowska)

Paulina Markowska - Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego (opiekun: M. Szczyglak)

Piotr Bisiński - Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego (opiekun: S. Rohde – Brzozowska), Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego (opiekun: M. Szczyglak)

II Międzyszkolny Konkurs Patriotyczny „Józef Piłsudski i Legiony Polskie”: Oliwia Głoskowska - III miejsce, Oliwia Kamińska –wyróżnienie. (opiekun: G. Wojczuk)

Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Liceum Katolickie w Biskupcu:  Marysia Kubarewicz- II miejsce, Klaudia Węgielewska- II miejsce, Małgorzata Polewaczyk- III miejsce. (opiekun: A. Mikołajczak)

Międzyszkolny Turniej Wiedzy „Kocham Polskę” – I miejsce, drużyna w składzie: Olga Sieruta, Oliwia Głoskowska, Amelia Pawłowska, Kornelia Dudziec oraz Alicja Cygarowska

Alicja Maciejowska - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Woda - Nasz Skarb"; wyróżnienie w III Międzynarodowym V Ogólnopolskim Konkurs Literacki "Hubal" w kategorii  klas I – III;  (opiekun: E. Pakoca)

Aleksandra Więcek – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno -  Fotograficznym „Ziemia sercu bliska – moja mała Ojczyzna”; wyróżnienie VIII edycji Ogólnopolskiego Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla klas VII, VIII i III klasy gimnazjum (opiekun: G. Wojczuk)

Anna Melkau – finalistka XV Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla Gimnazjum i klas VII-VIII Szkoły Podstawowej „Zwyczajne życie- niezwykły człowiek – Wenanty Katarzyniec”. Opiekun: Bożena Pawłowska; wyróżnienie VIII edycji Ogólnopolskiego Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla klas VII, VIII i III klasy gimnazjum; Wyróżnienie w III Międzynarodowym V Ogólnopolskim Konkurs Literacki "Hubal" w kategorii  klas VII – VIII i gimnazjum Proza (opiekun G. Wojczuk).

Oliwia Głoskowska – laureatka XX Festiwalu Pianistycznego im. Izy Garglinowicz; Brązowy Sukces na Gali Biskupieckie Sukcesy;

Biskupieckie Sukcesy 2018: Wyróżnienia: Aleksandra  Aszkiełowicz  wraz z nauczycielką Grażyną Wojczuk. Katarzyna Melkau  wraz z nauczycielką Grażyną Wojczuk. Brązowy Sukces - Oliwia Głoskowska wraz z nauczycielką Urszulą Radomską. Karolina Więcek wraz z nauczycielką Iwoną Orzechowską. Złoty Sukces - Łucja Jaśkiewicz  wraz z nauczycielką Elżbietą Pakocą. Kategoria kultura: Brązowy Sukces - Nikola Smułek wraz z nauczycielką Grażyną Wojczuk, Srebrny Sukces - Oliwia Ciechacka wraz z rodzicami Aleksandrą i Krzysztofem Ciechackimi. Kategoria krajobraz pełen możliwości: Złoty Sukces - Inicjatorzy zgłoszenia stołówki szkolnej do konkursu „Extraszkolne Stołówki z Delmą” - Marta Pawłowska oraz Grażyna Wojczuk.

Karolina Więcek -  laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ,,Życie bajką jest – co w trawie piszczy”. Opiekun: G. Wojczuk, S. Rohde – Brzozowska; wyróżnienie w III Międzynarodowym V Ogólnopolskim Konkurs Literacki "Hubal" w kategorii  klas IV – VI Poezja, opiekun: B. Głowacka;

Matylda Derbin -  I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: MASKA KARNAWAŁOWA. Opiekun: Sylwia Łukasik

Małgorzata Niczewska – wyróżnienie w VIII edycji Ogólnopolskiego Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla klas VII, VIII i III klasy gimnazjum (opiekun: G. Wojczuk)

Julia Perzanowska – wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla klas IV – VI. (opiekun: G. Wojczuk)

Kornelia Skonieczko – wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla klas II – III.

Jakub Olender- wyróżnienie w III Międzynarodowym V Ogólnopolskim Konkurs Literacki "Hubal" w kategorii  klas I – III;  (opiekun: E. Pakoca); I miejsce w Zunifikowanych Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu.

Alicja Cygarowska – III miejsce w III Międzynarodowym V Ogólnopolskim Konkurs Literacki "Hubal" w kategorii  klas IV – VI Proza, opiekun: E. Januszko

Michalina Turkoć – III miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie Plastycznym „Biskupiec – Kartka Pocztowa” (opiekun: J. Kaliszuk)

Martyna Banach - I miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie Plastycznym „Biskupiec – Kartka Pocztowa”; Gminny Konkurs Recytatorski (opiekun: U. Radomska)

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KANGUR: Wyróżnienia: Sz. Kubarewicz, M. Zając, D. Chmielewska,O. Ciechacka (opiekun: S. Łukasik, R. Harhaj)

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im.mjr.H.Dobrzańskiego pseud."Hubal" w Biskupcu ul.Mickiewicza 8
    UL.MICKIEWICZA 8
    11-300 BISKUPIEC
  • 89 7152549

Galeria zdjęć