Nawigacja

 • Udanych wakacji

 • Bezpieczeństwo na wakacjach

 • Podręczniki

  Prosimy zapoznać się z wykazem podręczników na rok szkolny 2021/22. Wszystkie podręczniki oprócz religii i WDŻ uczniowie wypożyczą z biblioteki szkolnej.

  Prosimy o zakup podręczników do religii i wychowania do życia w rodzinie.

  WYKAZ_PODRECZNIKOW_NA_ROK_SZKOLNY_2021.22(1).pdf

 • Certyfikat Szkoła Przyjazna Wodzie

 • Wyprawka

  Zamieszczamy wyprawkę dla oddziału przedszkolnego (tzw. zerówka) oraz do klasy I.
  Listy klas i wychowawców zostaną podane do wiadomości 1 września br.

  WYPRAWKA_dla_klasy_I.pdf

  Wyprawka_do_zerowki.pdf


 • List od Burmistrza Miasta Biskupiec

 • Organizacja pracy - 25.06

  Piątek 25.06 - Zakończenie roku szkolnego

  Uczniowie klas 1 - 7 - godz. 8.00 - spotkania z wychowawcami w klasach

  Uczniowie klas 8 - godz.8.45 - uroczysty apel na sali gimnastycznej

  Z powodu pandemii w spotkaniu z wychowawcą nie biorą udziału rodzice (za wyjątkiem trójek klasowych na apelu ósmoklasistów).

  Harmonogram dowozów: Harmonogram_przewozow_25.06.pdf

 • Dowozy od 1 września 2021r.

  Drodzy Rodzice!

  Od 1 września br. zmienią się zasady dowozu uczniów do szkół. Uczniowie będą mogli dojechać do szkoły komunikacją miejską, nie będzie już autobusów szkolnych. Bilety dla uczniów zostaną zakupione przez Gminę Biskupiec. Wszystkie informacje dotyczące rozkładów jazdy oraz przystanków autobusowych zostaną zamieszczone na stronie szkoły oraz miasta Biskupiec (biskupiec.pl) po 15 sierpnia 2021r.

 • Zajęcia integracyjne 7b

  Zajęcia integracyjne 7b

   

  Dzięki uprzejmości rodziców jednej z uczennic, dzieci z kl 7b spędziły środowy poranek i popołudnie na zabawach w basenie. Była to prawdziwa integracja na wesoło. Zostaliśmy ugoszczeni owocami, przysmakami z grilla, napojami. Gospodarze imprezy zadbali o serdeczną atmosferę. Dzieciaki aktywnie spędziły czas w  basenie. Uśmiech i radość udzieliły się wszystkim. Było super!  
  W imieniu swoim i uczniów - dziękuję😊

  S. Dudziec

 • Lekcja języka angielskiego inaczej

  Lekcja języka angielskiego inaczej

  W ostatnie, upalne dni roku szkolnego pani Sylwia Rohde -  Brzozowska wpadła na super pomysł. Zabawy i gry z angielskiego z wykorzystaniem balonów wodnych. Były emocje, dużo radości... Utrwalenie wiadomości było przyjemne i łatwe. A balony w taki upał, to dobry  sposób  na ochłodę. Dziękujemy za świetna zabawę. Uczniowie klasy II a

 • Aktywni Błękitni - Szkoła Przyjazna Wodzie

    Aktywni Błękitni - Szkoła Przyjazna Wodzie

  W czerwcu nasza szkoła zakończyła udział w Programie Aktywni Błękitni - Szkoła Przyjazna Wodzie realizowanym przez Wody Polskie w Białymstoku. Ostatnim działaniem zwieńczającym  program była akcji "Strażnik Czystych Wód" nad Jeziorem Kraksy, w której wzięli udział uczniowie i rodzice klasy 5a.

   Każdy uczestnik akcji został wyposażony w rękawiczki i worek na śmieci. Wspólnie przeszliśmy wokół terenów przyległych do jeziora. Zebraliśmy dwa niepełne worki  papierków, butelek. Byliśmy zadowoleni, że tak niewiele nieczystości jest wokół naszego miejskiego jeziora. To dobry znak! :) Mamy nadzieję, że to wynik  proekologicznych zachowań lokalnej społeczności, a może systematyczna praca służb miejskich. Po akcji skorzystaliśmy z atrakcji nad jeziorem, uczniowie bawili się na nowoczesnym  placu zabaw.

   Było to spotkanie łączące pracę i nawyk dbania o środowisko, bezpieczną zabawę  w pobliżu  akwenu wodnego wspólnie z najbliższymi.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym na stronie szkoły oraz gazetkę nad Jeziorem Kraksy.

  Małgorzata Jeziorek

  Joanna Kaliszuk

 • „Rodzina dawniej i dziś”

  Z przyjemnością informujemy,  że konkurs plastyczny organizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Biskupcu w ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny został rozstrzygnięty 1 czerwca 2021 r.  Wśród nagrodzonych laureatów znajdują się także uczniowie naszej Szkoły.

  W kategorii klas IV-VIII szkoły podstawowej

  II miejsce zajęła  – Matylda Derbin kl. 4b

  Wyróżnienia otrzymali:

  Szymon Kubarewicz kl. 4b

  Weronika Głoskowska kl. 7a

  W kategorii klas I-III klasy szkoły podstawowej

  Wyróżnienia otrzymali:

  Barbara Rutkowska kl. 3 b

  Kacper Gersztyn kl. 3a

  Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!  Dziękujemy także wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu. Jesteśmy z Was dumni !!! Dyplomy uznania zostaną Wam wręczone w najbliższym czasie przez wychowawców. Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, wychowawcom, którzy przyczynili się do powstania prac konkursowych.

  J. Brzóska

   

 • Energia umysłu oraz siła jedności.

  Energia umysłu oraz siła jedności.

  Tegoroczny Dzień Dziecka przebiegł pod hasłem Energia umysłu oraz siła jedności. Uczniowie klas IV - VIII zabawiali się w mądre główki. Pracując w grupach rozwiązywali zagadki logiczne,  rebusy oraz krzyżówki, odszukiwali  właściwą drogę w labiryncie.  Uczyli się podstaw programowania rozwiązując zakodowane zadania. Emocje sięgały zenitu! Na zakończenie  klasy IV - VI wykonywały pracę plastyczną, która wymagała wspólnej pracy wszystkich uczniów.  A klasy VII i VIII  układały historyjki  obrazków z tangramów.
  Uczniowie doskonale spędzili czas, ćwicząc swój umysł oraz umiejętność współpracy.

 • Dzień Dziecka - klasy I - III

  Nie ma dzieci - są ludzie"Janusz Korczak

  1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W tym dniu uczniowie klas I-III dowiedzieli się co to jest Konwencja Praw Dziecka i jakie maja prawa. Wraz ze swoimi wychowawczyniami rozmawiali o tym co dla nich najważniejsze, rozwiązywali tematyczną krzyżówkę i inne łamigłówki. Boisko szkolne zostało przez dzieci ozdobione przepięknymi malowidłami, które przedstawiały najważniejsze dla nich prawa.
  Dzień Dziecka to też czas na niespodzianki, dlatego część klas poszła na lody lub pizzę, a wszyscy uczniowie dostali słodkie upominki od pań dyrektor Agnieszki Łokuciejewskiej i Marty Pawłowskiej. To był dzień pełen wrażeń i radości.

  Agnieszka Didjurgeit - organizatorka

   

 • Spotkanie z muzyką

  Spotkanie z muzyką

  2 czerwca SP2 Biskupiec powitała wyjątkowo miłych gości - nauczycieli z Powiatowej Szkoły Muzycznej I st. w Dywitach Filii w Biskupcu. Spotkanie miało na celu zachęcenie uczniów do podjęcia muzycznej edukacji. Promocję szkoły ubarwiły oryginalne wykonania znanych hitów, zaprezentowane na wiolonczeli i klarnecie. Trzeba przyznać, że zachwyciły one nie tylko dzieci, ale również ich wychowawców.  
  Dziękujemy za cudowne wrażenia! Zachęcamy do wstąpienia w progi szkoły muzycznej młodych adeptów, naprawdę warto!

  I.Orzechowska, E.Pakoca

 • NAGRODA SPECJALNA PRZYZNANA SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W BISKUPCU

  Nasi uczniowie otrzymali super nagrody. Sprzęt będzie służył wszystkim i zostanie zainstalowany w szkolnej bibliotece.

  To wyróżnienie za szczególne zaangażowanie uczniów, nauczycieli i szkolnego koordynatora Pani Grażyny Wojczuk w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Cześć i chwała Bohaterom”.

  Bardzo się cieszymy i dziękujemy!

 • Nagrody i niespodzianki!!!

  Zadaniem uczniów klas czwartych było wykonanie okładki  pt. ,,Moja pierwsza książka” i dostarczenie do szkolnej biblioteki.

  W Dniu Dziecka wszyscy otrzymali nagrody i  niespodzianki!! To były ich prace plastyczne i dyplomy za udział w akcjach bibliotecznych od klasy pierwszej – od Dnia Pasowania na Czytelnika.

  Mam nadzieję, że to nie koniec przygody z czytaniem!!! Zachęcam wszystkich uczniów do udziału w konkursach.

  Organizator G. Wojczuk

  PS – Dziękuję wychowawcom klas czwartych za pomoc.

   

 • Dzień Dziecka w klasie 7c

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

  Janusz Korczak

  W tym roku klasa 7c nieco inaczej obchodziła ten niezwykły DZIEŃ - DZIEŃ WSZYSTKICH DZIECI. 
  Od rana na uczniów czekało wiele atrakcji. Po złożeniu ciepłych życzeń odbył się słodki poczęstunek, który wyzwolił moc radości i pozytywnych emocji. Na wszystkich czekała też niespodzianka – komiks Janusza Christy „Kajko i Kokosz. Szkoła latania”, który w całości przeczytała wychowawczyni. Klasę odwiedziły też Panie Dyrektor z życzeniami i koszem słodyczy. Atmosferę dopełniła kolorowa dekoracja sali wykonana przez p. Iwonkę. Na zakończenie uczniowie dobrali się w małe zespoły i z uśmiechem na twarzach gawędzili między sobą, miło spędzając czas.

  Wychowawca 7c

 • Zbieramy korki dla Wiktorii

 • Zmiana planu lekcji

  Uwaga!

  W klasach 4a, 4b, 7a, 8b zmianie uległ plan lekcji. Prosimy zapoznać się ze zmianami.

  Przypominamy, że od poniedziałku 31.05 wszyscy uczniowie uczą się stacjonarnie w szkole.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 2 im.mjr.H.Dobrzańskiego pseud."Hubal" w Biskupcu ul.Mickiewicza 8
  UL.MICKIEWICZA 8
  11-300 BISKUPIEC
 • 89 715 25 49

Galeria zdjęć