Nawigacja

 • Certyfikat "Szkoła Wierna Dziedzictwu"

  Certyfikat "Szkoła Wierna Dziedzictwu"

   

  Kapituła Konkursu Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu” powołana przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej złożonej dokumentacji rekomendowała szkoły do otrzymania Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”.

  Podejmowane przez szkołę działania służyły kształtowaniu tożsamości narodowej i upowszechnianiu wiedzy na temat polskiej historii, a także rozwijaniu kreatywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i społecznych w aspekcie lokalnym i państwowym.

  Uroczystość wręczenia Certyfikatów odbyła się 29 listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Szkoła Podstawowa nr 2 w Biskupcu znalazła się wśród 75 szkół (wniosków o Certyfikat wpłynęło 180), które otrzymała to prestiżowe wyróżnienie.

  Zespół, który koordynował działania zmierzające do otrzymania Certyfikatu stworzyły Panie: Grażyna Wojczuk (szkolny koordynator), Marta Pawłowska, Bożena Pawłowska, Anna Kubarewicz. Zespół opracował m.in. dokumenty potwierdzające działania naszej szkoły – szczegóły przedsięwzięcia na podstronie Rok dla Niepodległej.

 • Niepodległość i co dalej?

  Niepodległość i co dalej?

  Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to okazja do zademonstrowania sobie i społeczeństwu, jak silnie  związani jesteśmy z historią, tradycją i Ojczyzną. Uczniowie klas ósmych w dniach 28-29 listopada 2018r. uczestniczyli w lekcji wiedzy o społeczeństwie w Bibliotece Pedagogicznej w Biskupcu. Warsztaty na temat ” Niepodległość i do dalej?” miały uaktywnić młodzież i zachęcić do refleksji nad istotą współczesnego oblicza patriotyzmu. Finalnym produktem działań ośmioklasistów stałą się prezentacja plakatów propagujących wolność i demokrację, a także piosenka w modnej wersji rapu. Uczniowie udowodnili, że z całą pewnością potrafią kochać Ojczyznę.

  B. Żęgota

 • Klasowe Andrzejki

  Klasowe Andrzejki
  Andrzejki są wspaniałą okazją do zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku do tradycji i obrzędów ludowych.  Wróżby pobudzają wyobrażnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń i fantazji. W klasie 2b dnia 30 listopada  odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka. Zabawę uświetniały przygotowane przez uczniów wróżby, słodkości i konkurencje.
  To była dobra zabawa i ciekawa lekcja.
                                              Sylwia Łukasik
 • A my czytaMY z Bratkiem

  A my czytaMY z Bratkiem

  We środę w klasie II b odbyły się kolejne zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej „CzytaMY z Bratkiem”. Kolorowa maskotka z „balonową” głową podbiła serca drugoklasistów. Tym razem w ramach wolontariatu szkolnego „Starsi-młodszym” koleżanki z klas VII: Juliette Kubat, Weronika Kisiel, Marysia Kubarewicz i Karolina Gąbka przeczytały dzieciom bajkę terapeutyczną o tym jak Bratek pomógł uczniom ułożyć kodeks klasowych zasad zachowania. Uczniowie z uwagą wysłuchali treści bajki, po czym zabrali się do pracy w grupach tworząc swój własny klasowy kodeks. Pani Sylwia może być dumna ze swoich podopiecznych, którzy doskonale wiedzą jak zachować się w różnych sytuacjach – teraz tylko Bratek będzie im przypominał o codziennym ich przestrzeganiu:)

 • Spotkania z psychoterapeutą uzależnień

   

  27.11.2018 r. uczniowie klas 6, 7 i 8 naszej Szkoły uczestniczyli w spotkaniach z psychoterapeutami uzależnień: Anną Rejkowską i Andrzejem Skorupskim, przedstawicielami Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień. Zajęcia warsztatowe dotyczyły profilaktyki sięgania po środki psychoaktywne (narkotyki, dopalacze, alkohol, a także papierosy). Cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W taki właśnie sposób młodzież mogła uzyskać rzetelną, fachową wiedzę, zadać nurtujące pytania…

           Po południu odbyło się spotkanie Pani Anny Rejkowskiej z rodzicami i nauczycielami, bo przecież nauczyciele, oprócz roli pedagogów w szkole, są również rodzicami. Nieobce są im problemy i sytuacje dotyczące wszystkich rodziców. Omówione zostały charakterystyczne zjawiska i zachowania okresu dojrzewania, zasady porozumiewania z dorastającym człowiekiem (słuchanie i mówienie). Przede wszystkim jednak praktyczne wskazówki do przeprowadzania rozmów w sytuacjach związanych z podejrzeniem bądź pierwszymi eksperymentami naszych dorastających dzieci z substancjami psychoaktywnymi. Uczestnicy otrzymali broszurę „Nastolatek – czyli kto?”  stanowiącą praktyczną wiedzę „w pigułce” jako pomoc w utrzymywaniu więzi z dorastającym dzieckiem. Nie wiem jak inni, ale ja wyszłam ze spotkania z głęboką refleksją i chęcią rozmowy o tak ważnych sprawach z naszą młodzieżą.

  Realizacja zadania możliwa była dzięki współpracy, dofinansowaniu działań wychowawczo-profilaktycznych Szkoły przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Biskupcu.

  pedagog: Jolanta Brzóska

 • Kiermasz

  Kiermasz

  Klasa VIIA z wychowawcą oraz Stowarzyszeniem Przygarnij Psiaka i/lub Kociaka zaprasza na kiermasz andrzejkowy 30 XI 2018r.
  Zaczynamy od 8:30.
  Serdecznie zapraszamy. 

   

 • Warsztaty modelarskie z PSONI

  Warsztaty modelarskie z PSONI

   27 listopada klasa VII d uczestniczyła w warsztatach modelarskich, które poprowadzili niepełnosprawni uczestnicy z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnoprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu. Uczniowie składali podczas zajęć drewniane piórniki, które ozdobili według własnego pomysłu, a następnie polakierowali i zabrali do domu. Podczas etapu schnięcia piórników uczniowie poznawali się we wspólnej zabawie. Tego rodzaju warsztaty są doskonałą lekcją integracji ze środowiskiem osób niepełnosprawnych. Uczestników PSONI na wspólne zajęcia zaprosił wychowawca klasy VII d p. Anna Kubarewicz. Były to już kolejne zajęcia ze wspólnej integracji – robiliśmy już  biżuterię, decupage, kartki świąteczne i świece żelowe - i mamy nadzieję, że nie ostatnie!

 • KLUBY ORTOGRAFFITI w naszej szkole

  KLUBY ORTOGRAFFITI w naszej szkole

    W naszej szkole dzieci na zajęciach terapeutycznych się nie nudzą!!! Od tego roku szkolnego realizujemy nowe projekty, jakimi są Kluby ORTOGRAFFITI. Są one atrakcyjną formą realizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole, a jednocześnie realizują rozporządzenie MEN z dn.9 sierpnia 2017 r. Na zajęcia klubowe uczęszczają nie tylko dzieci z trudnościami w uczeniu się, ale wszystkie chętne, by wspólnie popracować, poszerzyć swoje horyzonty oraz kreatywnie spędzić czas.

              W naszej szkole działa kilka klubów, więc jest w czym wybierać. Dla uczniów z trudnościami w pisaniu powstały dwa kluby: dla klas I-III „Klub Esy-floresy”oraz klas IV KLUB KLEKS – prowadzone przez inicjatorkę i lidera Klubów Ortograffiti p. Annę Kubarewicz. Dla klas IV – aż trzy kluby pod nazwą „OrtoAgenci”prowadzi Animator Ortograffiti p. Iwona Orzechowska, natomiast dla klas V i VII dwa kluby: „Kufer rozmaitości” i „Zaczarowane kredki” prowadzi Animator Ortograffiti p. Beata Głowacka.

              Podczas zajęć uczniowie realizują program Metody Ortograffiti, zalecany przez Polskie Towarzystwo Dysleksji, ale przede wszystkim dobrze się bawią, realizują projekty dydaktyczne i kreatywnie spędzają czas zgłębiając jednocześnie trudne tajniki polskiej ortografii i zawiłości pisowni.

              Dotarły już także do naszej szkoły dla uczestników klubów gadżety – teczki, zeszyty, zakładki, naklejki, ołówki, plakaty. DZIĘKUJEMY programowi Ortograffiti i wydawnictwu Operon za wspaniałe gadżety KLUBOWE!!!:)

 • Dzień Pluszowego Misia

  Dzień Pluszowego Misia

  Miś Franuś i Kubuś Puchatek pragną ogłosić wyniki Szkolnego Konkursu!

  26 listopada do godziny 15.15 na konkurs wpłynęło 56 prac. Były różne misie: szyte, klejone, pieczone, związywane, ryżowe, ręcznikowe, z plasteliny, modeliny, włóczki…

  Klasy I

  I miejsce Olaf Godzina kl. I b i  Maja Duchniewicz kl. I a

  II miejsce Piotr Borkowski kl. Ia  i  Michalina Meler kl. I a

  III miejsce Julia Tyc kl . Ia  i  Maja Nowicka kl. I a

  Wyróżnienie

  Kacper Gersztyn kl. I a

  Klasy II

  I miejsce  Wiktoria Zielińska kl. II b i  Szymon Kubarewicz  kl. II b

  II miejsce  Matylda Derbin  kl. II b

  III miejsce  Aniela Kruk kl. II b  i  Jeremiasz Gadomski  kl. II b

  Wyróżnienie

  Zuzia Remiszewska  kl. II b

  Klasa III

  I miejsce  Jakub Olender  kl. III a

  II miejsce Oskar Machiński kl. III a

  III miejsce Luiza Jeziorek  kl. III a

  Klasy IV, V, VI, VII

  I miejsce  Julia Janson kl. V a

  II miejsce  Nikola Boryczka kl. IV c

  III miejsce Oliwier Chorążewicz kl. IV b i Lena Surotkowicz kl.IVa

  Wyróżnienia:

  Kajetan Szczypiński kl. IV b

  Anna Melkau  kl. V b

  Paweł Kowalczyk kl. VII a

  Komisja: J. Perzanowska, J. Mroczek, A. Klomfas, J. Janson, A. Kruk – członkinie koła bibliotecznego i Anna Nowotka.

  Decyzja o przyznaniu miejsc i wyróżnień należała do przewodniczącej komisji Pani Ewy Andrzejewskiej.

  GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM! – DZIECIOM I RODZICOM!

  Nagrody dla wszystkich zostaną wręczone na najbliższym apelu.

  Nagrodzone prace można obejrzeć w szkolnej bibliotece – do piątku 30 listopada 2018r.

  Na początku grudnia misie wyruszą w daleką podróż. A razem z nimi dobroć i uśmiech ich twórców! – DZIECI I RODZICE Z SP 2!

  G.Wojczuk

 • Przedstawienie teatralne dla klas I-III

  Przedstawienie teatralne dla klas I-III

  22 listopada 2018 uczniowie obejrzeli przedstawienie   pt. „Dorotka w tęczy”. Dzieci z uwagą i wielkim zainteresowaniem śledziły przygody Dorotki , która znalazła się w zaczarowanej krainie. Spotkała tam przyjaciół  i wspólnie pokonali złą czarownicę. I jak to zawsze w bajkach  bywa zwyciężyła  przyjaźń, życzliwość , dobre serce i współpraca w zespole. Podobały się nam skoczne piosenki i efekty świetlno-pirotechniczne. Przedstawienie  było oparte na  motywach książki ‘’Czarnoksiężnik z Krainy OZ’’.

                                                                                  Dziękujemy

 • List Rzecznika Praw Dziecka

  List Rzecznika Praw Dziecka

  Zachęcamy do zapoznania się z listem Rzecznika Praw Dziecka z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

  List_Rzecznika_Praw_Dziecka.pdf

 • Oliwia z kolejnymi sukcesami

  Oliwia z kolejnymi sukcesami
  16 listopada 2018r. odbył się VI Olsztyński Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej dla Dzieci i Młodzieży w kategorii soliści - dzieci  starsze Oliwia Ciechacka  zajęła I miejsce śpiewając piosenkę " Walczyk"   
   W dniach 17- 18 listopada 2018r. XII Festiwal Piosenki Żołnierskiej o ZŁOTY BUZDYGAN w Kosakowie k / Gdyni w kategorii soliści młodzież szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, gdzie udział brali również 19 - latkowie Oliwia zajęła III miejsce śpiewając " Walczyk" i " Warszawo ma" .
 • Kluby Ortograffiti "Magiczne kredki" i "Kufer rozmaitości" w akcji

  Od października 2018 roku pełną parą ruszyła praca w Klubach Ortgraffiti.
  "Magiczne kredki" to grupa osób z klas V, a "Kufer rozmitości" tworzą uczniowie klas VII. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali niezbędne materiały: książki, zeszyty ćwiczeń Ortograffiti, teczki, ołówki itd.

  Uczniowie na zajęciach zmagają się z zadaniami o zróżnicowanej treści i stopniu trudności. Mozolnie wykonują zadania, ćwiczą umiejętność czytania, czytania ze zrozumieniem, pisania i mówienia. Dzięki temu będą lepiej funkcjonować w szkole, rozwiną funkcje językowe i myślenie, poprawi się ich sprawność manualna, koncentracja uwagi, spostrzegawczość słuchowa i wzrokowa.
  Kluby Ortograffiti "Magiczne kredki" i "Kufer rozmaitości " zostały utworzone w ramach innowacji pedagogicznej, mającej na celu pomoc uczniom w nauce, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 roku.

  Zajęcia w klubach prowadzi nauczyciel języka polskiego Beata Głowacka.

  Fotorelacje z zajęć można oglądać w albumie fotograficznym szkoły.

 • CzytaMY z Bratkiem

  CzytaMY z Bratkiem

   14 listopada do klasy II b Pani Wicedyrektor Marta Pawłowska przyprowadziła nowego kolegę – BRATKA. Uczeń szybko podbił serca wsłuchanych w jego głos i zapatrzonych na rozwichrzoną, żółtą czuprynę drugoklasistów. Dzieci wysłuchały w skupieniu historii o narodzinach Bratka i z wielką radością przyjęły go do swojej klasy. Zorganizowały mu nawet kącik czytelniczy…

              „CzytaMY z Bratkiem” – to innowacja, która powstała przy współpracy logopedy szkolnego p. Anny Kubarewicz i wychowawcy klasy II b p. Sylwii Łukasik. Akacja ma na celu rozwijanie pasji czytelniczej wśród uczniów – w klasie został zorganizowany KĄCIK CZYTELNICZY, którego bohaterem jest pacynka Bratek. W kąciku dzieci mogą podczas przerw czytać, grać, rysować, oglądać z Bratkiem czasopisma. Każdy z uczniów zabierze też Bratka - pacynkę do swojego domu, gdzie będzie wraz z nim i swoimi rodzicami czytał książkę, której treść opisze lub zilustruje z Bratkiem w KLASOWEJ KSIĘDZE „CZYTAMY Z BRATKIEM”. Przygotowany w domu fragment uczniowie zaprezentują także na forum klasowym podczas lekcji.

              Dwa razy w miesiącu do klasy przyjdą także starsze koleżanki – wolontariuszki, by poczytać uczniom bajki terapeutyczne dotyczące życia szkolnego i relacji koleżeńskich, a logopeda przeprowadzi wraz z wolontariuszkami tematycznie dopasowane zajęcia terapeutyczne.

              Pomysł „nowego” kolegi w klasie bardzo spodobał się drugoklasistom i miejmy nadzieję, ze wspólnie będą  odwiedzać naszą przepełnioną nowościami wydawniczymi szkolną bibliotekę w poszukiwaniu przygód wśród książek. Zdjęcia z zajęć z Bratkiem w albumie fotograficznym!

 • Dzień Życzliwości i Pozdrowień

  Dzień Życzliwości i Pozdrowień

  21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To dzień dobrych uczynków i dobrych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, kiedy to w 1973 roku dwaj bracia Brian i Michael McCormack postanowili zareagować na konflikt zbrojny między Egiptem a Izraelem. Chcieli pokazać światu, że walka zbrojna szkodzi. Inicjatywa życzliwości miała za zadanie przekonać rządzących do rozwiązywania problemów w sposób pokojowy, a nie zbrojny.

  Główną ideą Dnia Życzliwości jest uzmysłowienie i przypomnienie ludziom o tym, że tylko wzajemna życzliwość może stać się podstawa do budowania pokoju i pomyślnych relacji między ludźmi na całym świecie.

  W tym roku nasza szkoła również obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Była to okazja do rozmów na temat tego, jak być życzliwym, jak okazywać życzliwość w różnych sytuacjach, miejscach m. in. w szkole, w domu, w sklepie, na ulicy, czy w autobusie. Był to dzień wyjątkowy: pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji i obfitował w różne atrakcje. Już od samego rana Pani Wicedyrektor Szkoły odwiedzała po kolei wszystkie klasy w szkole, by zapoznać uczniów z ideą tego święta.  Każdy uczeń na otrzymanym kółeczku miał za zadnie napisać miłe słowo dla ważnej osoby ze swojego otoczenia. Następnie te wszystkie kółeczka zostały umieszczone na głównej tablicy w szkole i powstało Szkolne Drzewko Życzliwości. Każdy uczeń miał swój udział w jego tworzeniu. W naszej szkole dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości: uczniowie i nauczyciele byli ubrani na żółto, bądź też mieli żółte akcenty ubioru. Szkoła została udekorowana przez uczniów klasy 7d i wychowawczynię Panią Anię Kubarewicz mini plakatami z miłymi słowami. Każda klasa przygotowała także Kodeks Życzliwego Ucznia. Nauczyciele również sprawili uczniom niespodziankę: nie było kartkówek, sprawdzianów i odpytywania.

  Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Ten dzień utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień. Zacznijmy od jednego dnia, a potem przedłużmy to na kilkadziesiąt następnych. Niech to będą tygodnie i miesiące życzliwości. Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

  Inicjatorem akcji w szkole była Pani Marta Pawłowska.

 • Sensoryka dla smyka

  Sensoryka dla smyka

  Dziecko często bywa niezdarne, „źle” się zachowuje, jest ciągle w ruchu albo szybko się męczy, a może nie lubi konkretnych smaków, mycia włosów, drażnią je niektóre ubrania? Tak mogą przejawiać się zaburzenia integracji sensorycznej. We wtorek w Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się warsztaty przygotowane i przeprowadzone przez specjalistki terapii sensorycznej z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu – Panie Michalinę Kudinow i Dorotę Gnatowską. W spotkaniu uczestniczyli chętni rodzice, nauczyciele szkoły i przedszkola.

  O zaburzeniach integracji sensorycznej (SI – ang. sensory integration) mówi się w Polsce od lat 90. ubiegłego wieku. Chodzi o zachodzący w układzie nerwowym proces organizacji wrażeń zmysłowych (wzrokowych, słuchowych, dotykowych, pochodzących z ruchu i grawitacji, węchowych, smakowych), które docierają do człowieka. Pozwala on prawidłowo odbierać i interpretować bodźce zmysłowe, dzięki czemu umożliwia nam reagowanie adekwatne do sytuacji (odpowiedź ruchowa, jak też myślowa). Zaburzenia SI mają wpływ na uczenie się, zachowanie i rozwój społeczno-emocjonalny dziecka. Problemy nie znikną same, a z czasem mogą się nasilić albo przyjąć inną formę. Większość zaburzeń może zminimalizować dobrze prowadzona terapia, dlatego ważne jest wczesne rozpoznanie problemu.

  Świetnie poprowadzone warsztaty przybliżyły to zagadnienie. Uczestnicy mieli okazję w praktyce poznać zaburzenia integracji sensorycznej. Oby więcej takich spotkań!

  Spotkanie zrealizowane zostało w ramach projektu „Dobry start” - finansowanego ze środków duńskich fundacji Velux.

 • Mirabelka z SP 2 wysłana na ogólnopolski casting!

  Mirabelka z SP 2 wysłana na ogólnopolski casting!

     Podczas obchodów święta Niepodległości  nasza Mirabelka miała premierę.

  Wystrojona i pełna wrażeń, w formie prezentacji,  wyruszyła w podróż do Lustra Biblioteki.

  Towarzyszy Jej utwór ,,Warszawo ma” w wykonaniu uczennicy klasy 8a – Oliwii Ciechackiej.

  Zapraszam do biblioteki. Mirabelka jest już dorosła.

  Dziękuję wszystkim, którzy ją stworzyli: uczniom, nauczycielom, rodzicom.

 • 8a w salonie fryzjerskim

  8a w salonie fryzjerskim

  21 listopada odbyła się kolejna lekcja z zawodoznawstwa.  Pani Małgorzata Zaremba przyjęła wszystkich uczniów i w ciekawy sposób zaprezentowała pracę fryzjera.
  Dziękujemy Pani Małgorzacie!
  Uczniowie i wychowawca 8a

   

 • Nowi Dyrektorzy Szkoły:)

  Nowi Dyrektorzy Szkoły:)

  Dzisiaj kilku naszych uczniów przekonało się czy bycie dyrektorem szkoły to praca przyjemna czy jednak wymagająca. Nauczyciele i uczniowie stawiali przed nimi różne zadania, musieli podejmować znaczące decyzje 😉.

  Uczniowie – Oliwier Płoski, Sebastian Pieniek, Szymon Badio oraz Paweł Kowalczyk mieli szansę przekonać się jak to jest pełnić (choć przez chwilę) te najważniejszą funkcję w szkole. Była to ich nagroda w konkursie szkolnym - chłopcy uzyskali powyżej 4444 punkty w grze Wzorowa Łazienka. Nasza szkoła walczy o remont szkolnej łazienki w tej ogólnopolskiej akcji, a grając w aplikacji zdobywamy punkty na konto szkoły. Przypominamy, że głosowanie trwa do końca listopada, a punkty można zdobyć poprzez codzienne głosowanie z adresu mailowego, grę w aplikacji Wzorowa Łazienka oraz głosowanie z paragonem (paragony przynosimy do sekretariatu szkoły).

  Konkurs o fotel dyrektora szkoły trwa jeszcze do końca listopada – tym razem CAŁY DZIEŃ w tym fotelu zdobędzie osoba z najwyższą ilością punktów w aplikacji. Zapraszamy do zabawy!

 • Kolejka po książki w bibliotece
  18.11.2018

  Kolejka po książki? Niemożliwe? A jednak - tak było 16 listopada w szkolnej bibliotece. Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 2 im.mjr.H.Dobrzańskiego pseud."Hubal" w Biskupcu ul.Mickiewicza 8
  UL.MICKIEWICZA 8
  11-300 BISKUPIEC
 • 89 7151230
  Fax. 89 7152549

Galeria zdjęć