• Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami odbędą się w najbliższą środę i czwartek 11 - 12.09.2019r.

Klasy 0, 1ab, 2ab, 3ab, 4a - godz. 16.00

Klasy 5abc, 6ac, 7ab, 8abcd - godz.17.00

Klasa 6b, 8a - czwartek 12.09 - godz.17.00

Sale spotkań zostaną wywieszone na głównej tablicy w szkole.

Serdecznie zapraszamy!

• Wielki Maraton Czytelniczy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Wielkim Maratonie Czytelniczym uczniów klas 2 - 8.

Poniżej zamieszczamy listę lektur LISTA_LEKTUR_-_alfabetycznie.pdf

Lektury na wrzesień:

• Klasy 2 - 3: Justyna Bednarek,„Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)
    • Klasy 4 - 6: Selma Lagerlöf,„Cudowna podróż”
    • Klasy 7 - 8 - Paweł Beręsewicz, „Kiedy chodziłem z Julką Maj”

Termin pierwszego testu zostanie podany wkrótce.

Więcej informacji znajdziecie w szkolnej bibliotece.

Szkoła Muzyczna zaprasza!

Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach filia w Biskupcu zapraszana uzupełniającą rekrutację 7 września o godzinie 10.00 w siedzibie szkoły przy ul. Ludowej 5. Więcej informacji pod numerem tel. 790 510046.

• Pierwsze dni Pierwszaków

Początek września był pełen wrażeń - 2.09 próg naszej szkoły przekroczyli Pierwszoklasiści.Towarzyszyli im przejęci, dumni Rodzice. Wszystko było nowe, ciekawe, fascynujące... Minęły już pierwsze lekcje, przerwy pełne emocji. Ciekawym przeżyciem była wycieczka po szkole, poznanie jej pomieszczeń i pracowników. Rozpoczęła się przygoda z nauką.
    Wszystkim życzymy sukcesów w nauce, pięknych przyjaźni i jak najlepszych dni w szkole.

Iwona Orzechowska, Elżbieta Pakoca

• Plan lekcji

UWAGA!

Oficjalny (uaktualniony) plan lekcji został już zamieszczony.

• Dowozy

W zakładce DO RODZICÓW zostały zamieszczone rozkłady autobusów dowożących uczniów.

• Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 odbędzie się 2 września o godz.9.00 na boisku szkolnym.

• Podręczniki szkolne

W poniższym dokumencie zamieszczamy wykaz podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2019/20. Przypominamy, że podręczniki uczniowie wypożyczają z biblioteki szkolnej. Należy zakupić jedynie podręczniki do religii oraz ćwiczenia do WDŻ - szczegóły poniżej.

WYKAZ_PODRECZNIKOW_NA_ROK_SZKOLNY_2019.pdf

Zakaz ruchu.

Przypominamy o zakazie ruchu samochodów na terenie szkoły.
    Niestety będziemy zmuszeni informować odpowiednie służby w przypadku złamania przepisu. Samochody wjeżdżające na teren szkoły (zwłaszcza w trakcie przerwy) stanowią realne niebezpieczeństwo dla bawiących się dzieci.
    W tym miejscu przypominamy także o zakazie zatrzymywania się i postoju w zatoczce autobusowej.

Zbiórka materiałów wtórnych.

Przypominamy o zbiórce materiałów wtórnych. Zbieramy:

Makulaturę – zważoną przynosimy do wychowawcy klasy na godzinę wychowawczą

Korki – zostawiamy koło dyżurnego szkolnego, o fakcie informujemy wychowawcę

Płyty – wszystkie niepotrzebne płyty CD/VCD/DVD bez względu na ich zawartość. Wkładamy do specjalnie oznakowanego kartonu w sali nr 16.

Baterie – wkładamy do specjalnie oznakowanego kartonu w sali nr 16.

Drobne elektrośmieci - zgłaszamy wychowawcy.

Telefony komórkowe - wkładamy do specjalnie oznakowanego kartonu w sali nr 12.

ZA UDZIAŁ W ZBIÓRCE MATERIAŁÓW WTÓRNYCH UCZEŃ DOSTAJE PUNKTY DODATNIE Z ZACHOWANIA.